Program „Art of Speaking”

Trening głosowy dla kobiet, które chcą wzmocnić swoje umiejętności publicznego mówienia, aby nagrać lub rozwinąć własne, autorskie programy, tj. kursy, warsztaty, szkolenia czy podcasty i wzmocnić widoczność marki.

Wykorzystaj swój głos w rozwijaniu własnej marki.

 

Wyobraź sobie, jak Twoja firma i życie mogłyby się rozwinąć, gdybyś umiała w pełni wykorzystać swój głos do tworzenia i rozwijania zyskownych projektów.

Twój głos jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale również wyrazem Twojej wewnętrznej siły i tożsamości. Często jednak, nieświadomie, przyjmujemy nawyki, które ograniczają naszą autentyczną ekspresję i pomagają nam głównie w ochronie i przetrwaniu jakiejś sytuacji. Teraz jednak przyszedł czas, aby uwolnić Twój głos i pozwolić mu rozkwitnąć.

My, Kobiety, oceniając swój głos często skupiamy się na jego sile i dynamice. Często zapominamy jednak, że pewność siebie w wyrażaniu swoich myśli, wiedzy i emocji, nie musi być wyrażana wyłącznie poprzez głośne i mocne mówienie. Prawdziwa pewność siebie polega na panowaniu nad swoim głosem, kontrolowaniu oddechu, wyrażaniu siebie z użycie różnych emocji, które przekazuje nasz głos oraz szczerą, dziecięcą radość z mówienia do innych.

Twój głos jest wyjątkowym narzędziem, które możesz wykorzystać. Zadbaj o niego, a zyskasz pewność siebie w mówieniu i wyrażaniu swoich myśli.

 

Uwolnij pełny potencjał swojego głosu!

Większość z nas chciałby mówić swoim własnym głosem, ale nie każdy ma odwagę lub czas, by to zrobić samodzielnie. Dlatego proponuję Ci indywidualne treningi głosu, żeby pomóc Ci nauczyć się panować nad swoim głosem i mówić z pewnością siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną.

Czy chcesz poprawić swoją komunikację, aby lepiej przedstawiać swoją ofertę i skuteczniej sprzedawać?

Czy chciałabyś emocjonalnie zaangażować słuchaczy, tak jak robią to najlepsi mówcy na świecie?

Czy chciałabyś sprawiać piorunujące pierwsze wrażenie, kiedy spotykasz swoich potencjalnych klientów?

Czy chciałabyś czuć się bardziej pewna siebie i mieć większy komfort z publicznego przemawiania, dzięki poznaniu metod, które pozwolą Ci zapanować nad drżeniem głosu, wtrącaniem niepotrzebnych wyrazów czy dźwięków nieartykuowanych typu "yyy", "eee"?

Czy chciałabyś wpływać na swoich klientów, dzięki sposobom w jaki przekazujesz im informacje?

Czy chcesz mówić o sobie w interesujący sposób i nawet wyrwana ze snu umieć przedstawić siebie z pewnością siebie?

Mów pewnie i ze spokojem

Pozwól sobie na zaufanie do siebie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu stresu. Opanuj sztukę pewnego mówienia i przekonaj się, że poradzisz sobie z każdym publicznym wyzwaniem i odpowiedzią na każde pytanie. Naucz się mówić tak, aby swoim głosem przykryć stres.

Mów wyraźnie i elektryzująco

Rozbudź swoją dynamikę głosu i zbadaj różnorodność melodyczną, aby Twój głos stał się ciekawy i elektryzujący dla Twoich odbiorców. Wprowadź dobre nawyki, które sprawią, że nigdy nie usłyszysz prośby o powtórzenie zdania.

Mów spójnie

Sprecyzuj swoje myśli i idee w sposób zrozumiały dla innych. Naucz się formułować swoje pomysły w sposób przemyślany i spójny, aby łatwo docierać do swoich odbiorców. Zyskaj umiejętność klarownego przekazu, który zachwyci Twoich słuchaczy.

Mów przekonująco

Przekaż swoją wiedzę, autorytet i pasję poprzez swój głos, aby zyskać uwagę słuchaczy i zachęcić ich do zaangażowania. Odkryj techniki, które sprawią, że Twój przekaz będzie inspirujący i przekonujący.

 

Czym jest Program Pewnego Głosu?
Do kogo jest skierowany?

Jest to projekt dla przedsiębiorczych kobiet, które rozwijają swoją markę online. Ich celem jest tworzenie, rozwijanie i sprzedaż własnego contentu w mediach społecznościowych, za pomocą głosu – pokazując siebie jako eksperta mówiącego pewnie do mikrofonu we własnych programach szkoleniowych, w podcastach, na YouTube oraz na swoich profilach w social mediach.

Przekaż swoją wiedzę, umiejętności i profesjonalizm

Naucz się pewnie, jasno i spójnie przekazywać swoją wiedzę, przemyślenia, pomysły i kluczowe informacje. Zdobądź umiejętność prezentowania się z przekonaniem i skutecznością.

Przekonuj, inspiruj, motywuj

Wykorzystaj moc swojego głosu, aby wywierać silny wpływ, przekonywać, motywować, inspirować i prowadzić innych. Rozwijaj swoje zdolności przywódcze za pomocą , które pozwalają Ci być autentycznym i wpływowym liderem.

Popraw komunikację z klientami i partnerami zawodowymi

Komunikuj się i angażuj klientów i współpracowników z autorytetem i przekonaniem. Naucz się budować relacje zawodowe i efektywnie przekazywać swoje idee, aby rozwijać swoją karierę.

Wyróżnij swoją markę pewną siebie komunikacją

Doskonal swoje umiejętności prezentacyjne i przemawiaj w sposób przekonujący i wciągający, aby wzmocnić swoją markę osobistą. Poprzez przekazywanie wiedzy z pewnością siebie, zyskaj pozycję autorytetu w swojej dziedzinie.

Zbuduj pewny głos

O mnie

Nazywam się Kasia Kłosowska i jestem trenerką głosu, trenerką wokalną,  wokalistką i twórczynią muzyki dla marek i biznesów 

Poprowadziłam w swoim życiu przeszło 3 tysiące godzin konsultacji indywidualnych.  Zazwyczaj po kilku minutach pracy z czyimś głosem wiem, nad czym warto się pochylić i uskutecznić. Umiem słuchać i  motywować. Lubię i chcę pomagać w odkrywaniu potencjału i możliwości, które daje pewny głos. Takiego jak Twój. Już niebawem! 🙂

 

Zainwestuj w siebie. Wzmocnij swój głos.

Spytaj mnie o możliwość współpracy. Śmiało 🙂