Cześć! Jestem Kasia

Nauczę Cię jak wykorzystać swój głos w budowaniu własnej marki.

Czy chcesz zacząć podążać z odwagą i pewnością, w zgodzie z prawdziwym głosem?

Cześć, jestem Kasia!

Cześć, nazywam się Kasia Kłosowska i jestem trenerką głosu, wokalistką i twórczynią utworów dla marek i biznesów.  Na co dzień trenuję głosy przedsiębiorczych kobiet, aby mogły wykorzystać ich potencjał w rozwijaniu nowych produktów i usług. Moje podejście jest wyjątkowe i transformujące, ponieważ dzięki pracy z głosem pomagam uzyskać dostęp do większej swobody wypowiedzi, pewności siebie, poczucia wolności, ekspresji i mocy. Do głosu podchodzę holistycznie – zwracam uwagę na technikę, wydobycie i zdrowe brzmienie głosu, funkcjonalność, jak i emocje, które są poprzez głos wyrażane. Możesz dowiedzieć się więcej o moim unikalnym podejściu tutaj:

Moje doświadczenie

Wyobraź sobie 6 latkę, która skacze po łóżku i śpiewa. Często nuci pod nosem i wymyśla własne teksty i melodie. Na egzaminie do szkoły muzycznej zdecydowanym głosem oznajmia komisji, że chciałaby grać na instrumencie, który nie będzie przeszkadzał jej w śpiewaniu. Ta dziewczynka to ja:)

Rozwój głosu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Skończyłam studia muzyczne, kursy lektorskie, szkolenia dla trenerów i przesłuchałam niezliczone ilości webinarów, szkoleń i podcastów. Wielokrotnie udzielałam się jako osoba prowadząca koncerty, festiwale i inne eventy. Nadal nie mam dość:)

Pierwszą styczność z edukacją wokalistów miałam 18 lat temu, prowadząc przez kilka lat zespoły wokalne. Potem na jakiś czas uciekłam do działów marketingu i sprzedaży, aby w końcu 6 lat temu, całą sobą poczuć, że rozwój głosu i rozwój artystyczny innych, jest moją życiową misją.

Pandemia spowodowała wyjście poza ramy wokalistyki. Zaczęłam pomagać ludziom, którzy przenosząc swoje biznesy do świata online, potrzebowali wskazówek, aby zacząć mówić pewnie do swoich społeczności.

Jeśli jesteś osobą, która z powodu głosu stoi w miejscu, dla której głos stanowi barierę w osiąganiu wyższych celów zawodowych, to znajdziesz tu pomoc, odpowiedzi na swoje pytania i poczucie bezpieczeństwa.

Od kilku lat uprawiam tzw. home recording, czyli nagrywam w domu na zlecenie innych jako lektorka. Jeśli czujesz, że moje umiejętności mogą wnieść nową wartość do Twojego życia lub marki – śmiało napisz do mnie o tym! Jeśli z kolei marzysz np. o nagraniach własnego podcastu, chętnie podpowiem Ci w tej kwestii, a także polecę innych sprawdzonych ekspertów.

Moja Misja i System Wartości 

Moja misja

Pomoc przedsiębiorczym kobietom w spełnianiu zawodowych celów i marzeń związanych z głosem oraz rozwój potencjału twórczego.

Moje przekonania

Każdy człowiek jest w stanie doskonalić i rozwijać swoją zdolność słyszenia oraz potencjał swojego głosu. Piszę i mówię to z pełną świadomością, opierając się na własnym doświadczeniu oraz pracy zawodowej zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi.

Przekonania, które mamy w sobie w odniesieniu do swojego głosu są największą barierą. Warto skupić się na pracy mentalnej. Świetne, techniczne przygotowane do wystąpienia czy nagrania może w każdej chwili być niewiele warte, bez dobrze przygotowanej głowy i przepracowanych emocji.

Nasz głos jest elastyczny. Może więcej niż nam się wydaje. Przygotowanie techniki, prawidłowej emisji głosu, pamiętanie o rozgrzewce głosu, ćwiczeniach oddechowych, artykulacyjnych, jak i świadomość popełnianych błędów, to pierwszy krok do zmiany.

Moje wartości

Najważniejszym słowem, które towarzyszyło mi przez ostatnie 10 lat był ROZWÓJ. Siebie i innych. Dziś dodaję do tego słowa dwa nowe, które chcę, aby towarzyszyły i mnie osobom, którymi sie otaczam. Jedno z nich jest polskie, a drugie angielskie – być może z racji obecnego miejsca zamieszkania. PEWNOŚĆ SIEBIE i ZAUFANIE DO SIEBIE, to moje hasła na 2023 rok. Wartości, które są dla mnie równie ważne, to:

  • autentyczność oraz zaufanie do siebie i innych
  • zdrowie, balans i harmonia
  • miłość, rodzina i relacje
  • kreatywność, twórczość i oryginalność
  • pracowitość, produktywność i zaradność
  • sprawiedliwość
  • chęć wniesienia czegoś dobrego i wspólne tworzenie

W jaki sposób pracujemy?

Jestem tu dla Ciebie. W naszej relacji skupiam się na Tobie oraz efektach, jakie osiągniesz dzięki udoskonaleniu swojej emisji głosu. Jeśli chcesz rozwinąć swoją zdolność wypowiedzi i dobrze poczuć się ze swoim głosem, aby lepiej wyrażać siebie i swoje zdanie, chętnie Ci pomogę.

Po wielu latach doświadczeń, związanych ze sposobem prowadzenia konsultacji, lekcji i warsztatów opracowałam nowy system współpracy.

Pracujemy nad Twoim celem, przekonaniami i techniką. Celem być np. przygotowanie do Twojego wystąpienia publicznego, nagranie podcastu, zapanowanie nad tremą i oddechem w czasie prowadzenia szkolenia.  Możemy uczyć się od podstaw lub pracować nad barwą Twojego głosu i rozwijać jego zwinność.

W moich konsultacjach i szkoleniach łączę zagadnienia dotyczące emisji głosu, ćwiczenia oddechowe oraz usprawniające aparat mowy. Ćwiczymy artykulację, ekpresję, tempo mówienia, eliminujemy paramowę i skupiamy się na pewności i płynności wypowiedzi. Moja praca z Tobą oparta jest o zrozumienie emocji, które Ci towarzyszą, blikość, słuchanie i zaufanie.

Nie ma dla mnie znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną. Współpracę rozpoczynamy po bezpłatnej konsultacji na temat Twoich trudności, przekonań, schematów oraz celu, który chciałabyś osiągnąć. Chcę, abyśmy zarówno Ty, jak i ja miały poczucie, że łączy nas więcej niż dzieli.

Nastaw się na pracę z emocjami w bezpiecznych warunkach.

 

Masz pytanie dotyczące współpracy?