Cześć! Jestem Kasia Kłosowska

Otwórz czakrę gardła

Coś blokuje Cię w wyrażaniu siebie? Trudno jest Ci znaleźć słowa, które wyrażą to, co naprawdę czujesz? 

Czy masz problem z czakrą gardła?

Nie zawsze udaje Ci się jasno i klarownie wyrazić, a w ważnych momentach brakuje Ci pewności siebie? Zapraszam Cię do uczestnictwa w głębokiej podróży w obszar komunikacji, wyrażania siebie i prawdy, gdzie wyrazisz swoje prawdziwe ja. To wszystko poprzez pracę z głosem. 

Czakra gardła, piąte energetyczne centrum w ciele, to klucz do swobodnej ekspresji, otwarcia się na kreatywność i pewności siebie. Kiedy ta czakra jest zablokowana lub niezbalansowana, może to prowadzić do trudności w wyrażaniu uczuć, braku pewności siebie oraz problemów z komunikacją w relacjach osobistych i zawodowych. Jednak gdy jest zharmonizowana, staje się źródłem pewności siebie, asertywności i zdolności do wyrażania własnej unikalnej esencji.

Nie wiesz jak mówić o emocjach?

Problemy z otwartym wyrażaniem uczuć, myśli i emocji

Boisz się wystąpień i nagrań?

Lęk przed wystąpieniami publicznymi i brak pewności siebie w komunikacji.

Masz dolegliwości gardłowe?

Odczucie guli w gardle, ból gardła czy chrypka, brak komfortu podczas mówienia.

Dlaczego warto zadbać o czakrę gardła?

Zbalansowana czakra gardła wpływa na wszystkie sfery naszego życia. Poprawia jakość komunikacji zarówno z samym sobą, jak i z innymi, otwiera przestrzeń dla kreatywnego wyrażania siebie a także wspiera rozwój osobisty. Pozwala też na duży i konkretny skok w rozwijaniu własnej marki i biznesu i podjęcie decyzji o nagraniu własnych webinarów, kursów, podcastów lub udział w konferencjach już jako prelegentka.

 

Jak wyglądają sesje pracy z czakrą gardła?

Podczas sesji balansowania czakry gardła będziesz prowadzon przez proces oczyszczenia i wzmocnienia tej ważnej energii w Twoim ciele. Pomogę Ci zidentyfikować blokady oraz wprowadzić techniki i praktyki, które pomogą Ci odzyskać klarowność i pewność siebie w komunikacji.

W trakcie sesji zbalansowania czakry gardła skupimy się na:

Medytacji i Wizualizacji: Poprowadzę Cię przez medytacje, abyś mogła/zmógł zanurzyć się w energetycznej przestrzeni czakry gardła i odkryć potencjał Twojego wyrażenia.

Technikach Oddechowych: Nauczysz się prostych, ale skutecznych technik oddechowych, które wspierają swobodną i głęboką komunikację.

Ćwiczeniach Głosowych: Przeprowadzę ćwiczenia wspierające rozwój głosu, pomagając Ci odkryć nowe możliwości wyrażania się poprzez dźwięk.

Afirmacjach i Inkantacja: Razem stworzymy afirmacje i inkantacje, które będą wspierać rozwój Twojej pewności siebie w komunikacji.

🎁 Dodatkowo, już po sesji otrzymasz:

  • Personalizowane wskazówki do dalszej pracy nad utrzymaniem harmonii w czakrze gardła.
  • Możliwość zadawania pytań i dzielenia się doświadczeniami.
  • Moje wsparcie przez miesiąc po sesji na wybranym komunikatorze

Opinie

"Z Kasią spotkałyśmy się wirtualnie na zoom i zaczęłyśmy pracę z czakrą gardła I to było to! To nie tylko techniki posługiwania się głosem a znów uwiezione emocje trzeba było uwolnić by rozluźnić i wydobyć prawdziwy potencjał werbalnej ekspresji Jestem wdzięczna Kasi za tę pracę bo efekty zobaczycie już w krótce, a raczej usłyszycie."

Marta

Hej Kasiu. Chciałam Ci podziękować za dzisiejszą sesję, szczególnie za pierwszą część gdzie uwolniło się dużo emocji związanych z moim dzieciństwem. Moje serce przepełnia radość że mogłam uwolnić to i jeszcze bardziej zrozumieć siebie. Czuje się dużo lżejsza i spokojniejsza 💜💙💚💛🧡 Dziękuję również za wszystkie porady co do wystąpienia i zorganizowanie merytoryki ze mną - jutro od rana zabieram się za prace (na pewno dam rade!). Dziękuje ślicznie za Twoją pracę 🌸 🙏🙏🙏🙏 Jestem ogromnie wdzięczna Tobie i sobie, że intuicja wybrała się z Tobą skontaktować. Dziękuje też Kasiu za te słowa wsparcia - bardzo się przydały tak jak ćwiczenia oddechowe, które mi pokazałaś - nie było już ścisku żołądka 🙏💗🌸 Spotkanie z Tobą to była przełomowa decyzja 🙏💗

Kasia

"In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit. Luctus lectus non quisque turpis bibendum posuere. Morbi tortor nibh, fringilla sed pretium sit amet."

John Teh

Co zyskasz?

Nazwiesz lęki po imieniu

Uwolnisz emocje

Odzyskasz pewność siebie

 

Odkryjesz piękno i moc swojego głosu

Zaczniesz wyrażać siebie

 

Będziesz mówić klarownie

 

Jestem gotowa na głęboką transformację głosu

Umawiam się

Moja obietnica

W moich sesjach i szkoleniach łączę zagadnienia dotyczące przekonań na temat głosu, nawyków, które warto wdrożyć do rutyny, emisji głosu, ćwiczenia oddechowe oraz usprawniające aparat mowy. Ćwiczymy ekspresję, tempo mówienia i skupiamy się na pewności i płynności wypowiedzi. Moja praca z Tobą oparta jest o zrozumienie emocji, które Ci towarzyszą, blikość, słuchanie i zaufanie.

Nastaw się na pracę z emocjami w bezpiecznych warunkach.

Czy masz jakieś pytania?

FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące sesji balansowania czakry gardła:

N

Czy taka sesja jest odpowiednia dla mnie?

Jeśli masz odczucie guli w gardle, czujesz niemoc w wyrażaniu emocji lub lęk przed mówieniem na głos na forum publicznym, to zdecydowanie zapraszam Cię do transormacji poprzez taką sesję.

N

Jakie techniki są wykorzystywane podczas sesji?

Podczas sesji wykorzystuję zarówno różne formy medytacji, wizualizacji, techniki wokalne, tj. śpiewanie mantry oraz pracę nad autoprezentacją i autoekspresją.

N

Ile trwa sesja?

Sesja trwa 3,5 h. Po spotkaniu otrzymasz spersonalizowane podsumowanie sesji wraz z ćwiczeniami i praktykami, które warto wdrożyć do Twoich nawyków.

N

Czy muszę coś przygotować przed sesją?

Przygotuj dużą szklankę wody, spokojne miejsce i wygodny strój, w którym będziesz czuć się komfortowo.

N

Czy po sesji mogę spodziewać się natychmiastowych zmian?

Zazwyczaj tak, natomiast w celu zdefiniowania problemu, zachęcam Cię do zapisania na krótkę sesję wstępną.