Program Pewnego Mówienia

Chcesz mówić pewnie?

Trening głosowy dla kobiet, które chcą wzmocnić swoje umiejętności publicznego mówienia, aby nagrać lub rozwinąć własne, autorskie programy, tj. kursy, warsztaty, szkolenia czy podcasty i poprawić widoczność marki.

Start

Audyt i warsztat

Transformacja

Program mentoringowy

Rozwój

Program rozwoju głosu

Mam dla Ciebie zadanie…

Wyobraź sobie, że ludzie sami piszą do Ciebie jak bardzo lubią Ciebie słuchać… Uśmiechasz się? 🙂

Jaki może być Twój problem?

Niepewność lub paniczny lęk

Borykasz się z panicznym lękiem przed mówieniem publicznymi lub po prostu czujesz się niepewnie, gdy chcesz coś powiedzieć przed większą grupą ludzi.

Negatywne przekonania

Marzysz o własnym produkcie lub usłudze, ale wydaje Ci się to niemożliwe do realizacji z powodu warunków głosowych lub przekonań dotyczących własnego głosu.

Problem z płynnością wypowiedzi

Masz problem z płynnym mówieniem. Nie umiesz się skupić podczas mówienia i brakuje Ci klarowności i zwięzłości wypowiedzi. Często bywasz rozkojarzona, przeskakujesz z tematu na temat i gubisz się, zanim dojdziesz do sedna swojej wypowiedzi. Czujesz, że to, o czym mówisz jest niezrozumiałe dla Twoich odbiorców.

Zmęczenie głosu i chrypka

Coraz częściej zauważasz złą kondycję głosu i uczucie zmęczenia głosu pod koniec dnia oraz chrypkę. Pod wpływem stresu, mówisz zbyt wysoko. Z kolei chcąc brzmieć lepiej w sytuacji publicznego przemawiania, nienaturalnie obniżasz głos.

Niewyraźna mowa

Masz problem z wyraźnym mówieniem lub po prostu czujesz, że z Twoją dykcją jest coś nie tak. Zauważasz u siebie problemy z wymową np. dłuższych, wielosylabowych wyrazów (typu „naenergetyzowana”, „reminiscencja”) lub często wahasz się jak odmienić końcówki wyrazów i czy powiedzieć celi czy celów. Ta niepewność wpływa na Twój komfort podczas mówienia.

Brak ekspresji w mówieniu lub nadekspresja

Nie wykorzystujesz w odpowiedni sposób głosu do wpływania na swoich klientów. Mówisz monotonnie, nie umiesz wykrzesać z siebie ekspresji lub z kolei nie panujesz nad emocjami. Masz poczucie, że Twój sposób mówienia wpływa na brak zainteresowania i uwagi ze strony słuchaczy.

Chcesz mówić pewnie?

Dlaczego warto ze mną pracować?

 

Odzyskasz pewny głos

Zdobędziesz kompetencję wywierania wpływu. Zyskasz pewność siebie i swobodę wypowiedzi. Nauczysz się mówić o sobie i swoim biznesie, nagrywać swój content i sprzedawać swoje produkty lub usługi w mediach społecznościowych za pomocą własnego głosu.

Zaakceptujesz emocje wyrażane głosem

Nauczysz się wyrażasz emocje własnym głosem w bezpieczny i zdrowy sposób. Przyjrzysz się emocji, która Cię paraliżuje i zaopiekujesz się nią. Poczujesz się swobodniej i bardziej komfortowo podczas przemawiania. Zaczniesz czuć ekscytację!

Nagrasz własne materiały

Usprawnisz emisję głosu. Nauczysz się m.in. wykorzystywać pauzy i zmiany tempa, aby Twoje rozmowy i nagrania były bardziej interesujące i przyciągały uwagę. Sięgniesz po nowe narzędzia marketingowe, tj. podcasty, webinary, kursy lub wystąpienia podczas konferencji. 

Poprawisz relacje z ludźmi

Przestaniesz uciekać od okazji do rozmów i wywiadów z potencjalnymi klientami i partnerami. Zaczniesz sama inicjować spotkania z nowymi ludźmi, a także pojawiać się na networkingach i wychodzić z inicjatywą realizacji własnych pomysłów związanych z wykorzystaniem Twojego głosu.

Mam do Ciebie ważne pytanie

Czy wśród poniższych zdań widzisz swoje marzenie lub cel?

 

 • Czy chcesz wywierać wpływ na swoich odbiorców?
 • Czy chciałabyś umieć wykorzystać głos w biznesie online?
 • Czy chciałabyś pewnym głosem prowadzić swoje podcasty, prezentacje, webinary, warsztaty, szkolenia lub kursy?
 • Czy chcesz zacząć mówić z pasją publicznie do większej liczby osób, bo jesteś przedsiębiorczynią, trenerką, szkoleniowcem, ale najlepiej czujesz się prowadząc konsultacje 1 na 1 i boisz się pójść krok dalej?
W rezultacie naszej współpracy będziesz:
 • Wzbudzać zaufanie i sprzedawać więcej
 • Zrozumiale i z uśmiechem mówić do swoich odbiorców i skutecznie wpływać na swoją publiczność
 • Mówić i nagrywać szybciej i płynniej
 • Pewna podczas swoich wypowiedzi ze sceny oraz nagrań
 • Lepiej brzmieć we własnym podcaście, warsztacie, szkoleniu czy kursie
 • Konkretnie i klarownie odpowiadać na pytania jako gość innych przedsiębiorców
 • Zrealizujesz wiele nowych jak i zaległych pomysłów

O mnie

Nazywam się Kasia Kłosowska i mobilizuję kobiety do rozwoju, kreowania śmiałych marzeń i przekuwania ich w cele, poprzez optymalne wykorzystanie głosu.

Uważam, że każdy głos można udoskonalić pod względem techniki i brzmienia, poznając nie tylko nowe metody i formy, jakie pojawiają się dzięki rozwojowi neuronauki. Ważnym elementem jest również zmiana dotychczasowych nawyków, które pojawiły się w naszym życiu mimochodem, jako element wychowania lub w powiązaniu z doświadczeniem życiowym i wywołanym nim stresem lub chorobą.

Wyznaję zasadę, że Twój głos jest środkiem asertywnej komunikacji, czyli zdecydowanego mówienia, jednocześnie szanującego głos naszego rozmówcy. Najlepiej, aby rezonował z tym jak oddychasz, co myślisz, czujesz i w jaki spósób działasz. Powinien pomagać Ci zarówno w wyrażaniu siebie, własnych poglądów i wszelkich emocji, jak i odgrywać rolę w kształtowaniu Twoich celów zawodowych.

Chcesz pewnie mówić?

Audyt i warsztat

Chcesz mówić pewnie, ale nie wiesz jaki właściwie masz problem, nie wiesz jak go nazwać i w jaki sposób z nim pracować? Zapisz się na audyt oraz indywidualny warsztat.

Jak wygląda ten proces?

 • Wysyłasz mi linki do kilku swoich nagrań (live, reelsy, wywiady, podcast). Słuchając tych materiałów, przeprowadzam analizę Twojego zachowania i głosu w sytuacji publicznej. Dostajesz feedback z informacją co warto doskonalić i jakie nawyki wprowadzić w życie.

 

 • Sesja/warsztat max 75 minut – na bazie audytu przygotuję dla Ciebie ćwiczenia np. oddechowe, artykulacyjne oraz wszelkie tipy do wdrożenia, dotyczące choćby komunikacji i mówienia o sobie i swojej marce.

 

 • Przesyłam Ci podsumowanie i materiały do ćwiczeń w formie spersonalizowanego skryptu. Dzięki temu przyspieszysz rozwój swojej marki, związany z wykorzystaniem Twojego głosu.

 

 • Po miesiącu spotykamy się na 30 minutowy follow up.

  Koszt audytu i warsztatu: £210

  Program mentoringowy

  Chcesz zbudować nowe nawyki, zaakceptować i polubić swój głos tak, aby mówić z lekkością i radością?

  • Program ukierunkowany jest na budowanie pewności siebie i zaufania do siebie poprzez doskonalenie głosu. Ten proces składa się z 4 godzinnych spotkań online poprzedzonych sesją wstępną.

   

  • Zanim zaczniemy naszą współpracę, spotykamy się na 30 minutowe spotkanie wstępne. Rozmawiamy o Twoim głosie, biznesie, planach rozwoju zawodowego oraz wyzwaniach związanych z mówieniem. Chcę, abyśmy poznały się bliżej, poczuły do siebie sympatię, zrozumienie oraz sprawdziły czy mój sposób komunikacji będzie dla Ciebie idealny na ten moment. Spotkanie nie zobowiązuje Cię do kontynuowania współpracy w mentoringu. Jeśli ja z kolei uznam, że potrzebujesz innej formy wsparcia (np. foniatry, laryngologa, logopedy lub innego trenera) z pewnością poinformuję Cię o tym. Nie zostaniesz sama.

   

  • Po każdej sesji dostaniesz ode mnie zestaw spersonalizowanych ćwiczeń, a także zalecenia lub zadania do wykonania, dzięki którym krok po kroku zaprzyjaźnisz się i oswoisz ze swoim głosem. Dowiesz się również jakie są Twoje mocne strony, a także dostaniesz wskazówki, w jaki sposób pracować nad tym, co możesz jeszcze poprawić. Na każdym spotkaniu wspólnie pracujemy nad techniką i jakością Twojego głosu.

   

  • Spotykamy się w cyklu co tydzień lub co 2 tygodnie. Po 3 spotkaniach ustalamy 4 tygodnie przerwy, w trakcie której będziesz wdrażać nowe nawyki i zadania. Podczas ostatniego spotkania wykonamy ponowny audyt i podsumujemy zdobyte umiejętności.

   

  Koszt programu: £440

  Program rozwoju głosu

  Program rozwoju głosu, to game changer dla Twojej komunikacji i wykorzystania głosu wielowymiarowo. 

  W ramach programu otrzymujesz:

   

  • Sesję wstępną i audyt głosu

   

  • 1 indywidualną sesję zharmonizowania czakry gardła (3,5 godzinną). Więcej o tej sesji przeczytasz tutaj:

   

  • 3 indywidualne sesje pewnego mówienia (3 x 75 minut) 

   

  • 4 sesje wokalne (4 x 60 minut)

   

  • 1 follow up po miesiącu od zakończenia współpracy (1 x 60min)

   

  Po każdej sesji dostajesz podsumowanie w postaci skryptu lub wiadomości audio z konkretnymi wskazówkami. Program możesz wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od momentu zakupu. Czas jest ograniczony po to, abyś mogła wypracować dobre nawyki i widzieć zauważalne i satysfakcjonujące efekty.

  Koszt programu: £800

  Opinie

  "Od pierwszych minut pracy z Kasią miałam poczucie, że jestem w najlepszym możliwym miejscu. Mimo że praca z głosem jest totalnym wyjściem poza strefę komfortu, bo trzeba wydawać dziwne dźwięki i robić dziwne miny, to Kasia stworzyła pełną zaufania atmosferę i za każdym razem podnosi na duchu i sprawia, że po każdych zajęciach chcę krzyczeć: „Mój głos ma siłę!”. Kasia dodaje niezwykłej pewności siebie i daje niezwykłe oparcie, a przy tym jest niezwykle profesjonalna. Każdy, kto chciałby sprawdzić potencjał swojego głosu, powinien się zgłosić do Kasi ."

  Daria

  "W ogóle wyeliminowalam prawie calkowicie JAKBY, malo tego, zaczęło mi się dużo lepiej mówić na webinarach i nawet dziewczyny z którymi współpracuję stwierdziły, że mam jakąś większą lekkość mówienia… wiec sam fakt, ze dajesz takie poczucie wiary, że coś dobrze wychodzi, dodał mi skrzydeł! W swojej branży się dość mocno teraz rozwijam, wiec te lekcje z Tobą bardzo mi się przydadzą 😍"

  Monika

  "Jestem ogromnie wdzięczna Tobie i sobie, że intuicja wybrała się z Tobą skontaktować. Dziękuje też Kasiu za te słowa wsparcia - bardzo się przydały tak jak ćwiczenia oddechowe, które mi pokazałaś - nie było już ścisku żołądka 🙏💗🌸 Spotkanie z Tobą to była przełomowa decyzja 🙏💗"

  Kasia

  Napisz do mnie

  Gotowa na zmiany?