Warsztaty indywidualne

Jak mówić pewnie, bez poczucia, że jesteś niewystarczająca?

Dzięki temu warsztatowi nauczysz się z mówić z pewnością siebie o sobie i własnym biznesie. Nowe umiejętności i wskazówki praktyczne wykorzystasz podczas podcastów, webinarów, live’ów, warsztatów, szkoleń i kursów oraz wszędzie tam, gdzie używasz głosu.

Umawiam się

„Od pierwszych minut pracy z Kasią miałam poczucie, że jestem w najlepszym możliwym miejscu. Mimo że praca z głosem jest totalnym wyjściem poza strefę komfortu, bo trzeba wydawać dziwne dźwięki i robić dziwne miny, to Kasia stworzyła pełną zaufania atmosferę i za każdym razem podnosi na duchu i sprawia, że po każdych zajęciach chcę krzyczeć: „Mój głos ma siłę!”. Kasia dodaje niezwykłej pewności siebie i daje niezwykłe oparcie, a przy tym jest niezwykle profesjonalna. Każdy, kto chciałby sprawdzić potencjał swojego głosu, powinien się zgłosić do Kasi.”

Zapraszam do Darii

Daria

Map od Destiny

„Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym dla mnie wydarzeniu. Tylko ja i cudowna ciepła osoba , która udzieliła mi lekcji dykcji i nie tylko, dała mi nadzieję na śpiew 🎶 Kochani polecam, skorzystajcie z wiedzy i umiejętności Kasi w nauce poprawnego mówienia np. na live czy też przemówień jak również śpiewu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!”

Lidia

Mam dla Ciebie zadanie… 

Wyobraź sobie, że ludzie sami piszą do Ciebie jak bardzo lubią Ciebie słuchać.

Jaki może być Twój problem?

Niepewność lub paniczny lęk

Borykasz się z panicznym lękiem przed mówieniem publicznymi lub po prostu czujesz się niepewnie, gdy chcesz coś powiedzieć przed większą grupą ludzi.

Negatywne przekonania

Marzysz o własnym produkcie lub usłudze, ale wydaje Ci się to niemożliwe do realizacji z powodu warunków głosowych lub przekonań dotyczących własnego głosu.

Problem z płynnością wypowiedzi

Masz problem z płynnym mówieniem. Nie umiesz się skupić podczas mówienia i brakuje Ci klarowności i zwięzłości wypowiedzi. Często bywasz rozkojarzona, przeskakujesz z tematu na temat i gubisz się, zanim dojdziesz do sedna swojej wypowiedzi. Czujesz, że to, o czym mówisz jest niezrozumiałe dla Twoich odbiorców.

Zmęczenie głosu i chrypka

Coraz częściej zauważasz złą kondycję głosu i uczucie zmęczenia głosu pod koniec dnia oraz chrypkę. Pod wpływem stresu, mówisz zbyt wysoko. Z kolei chcąc brzmieć lepiej w sytuacji publicznego przemawiania, nienaturalnie obniżasz głos.

Niewyraźna mowa

Masz problem z wyraźnym mówieniem lub po prostu czujesz, że z Twoją dykcją jest coś nie tak. Zauważasz u siebie problemy z wymową np. dłuższych, wielosylabowych wyrazów lub często wahasz się jak odmienić końcówki wyrazów i czy powiedzieć celi czy celów.

Brak ekspresji w mówieniu lub nadekspresja

Nie wykorzystujesz w odpowiedni sposób głosu do wpływania na swoich klientów. Mówisz monotonnie, brakuje Ci ekspresji lub z kolei nie panujesz nad emocjami i masz wrażenie, że wpływa to na brak zainteresowania i uwagi ze strony słuchaczy.

Sprawdź co jeszcze zyskasz

Dlaczego warto ze mną pracować?

 

Odzyskasz pewny głos

Zdobędziesz kompetencję wywierania wpływu. Zyskasz pewność siebie i swobodę wypowiedzi. Nauczysz się tworzyć, rozwijać i sprzedawać swój content w mediach społecznościowych za pomocą własnego głosu.

Zaakceptujesz emocje wyrażane głosem

Nauczysz się wyrażasz emocje własnym głosem, w bezpieczny i zdrowy sposób. Przyjrzysz się emocji, która Cię blokuje i zaopiekujesz się nią.

Nagrasz własne materiały

Sprawny głos sprawi, że sięgniesz po nowe narzędzia marketingowe, tj. podcasty, autorskie warsztaty, kursy lub udział w konferencjach. Przestaniesz się bać i zaczniesz działać.

Poprawisz relacje z ludźmi

Zaczniesz sama inicjować spotkania z nowymi ludźmi, a także pojawiać się na networkingach i wychodzić z inicjatywą. Dzięki temu zrealizujesz wiele nowych i zaległych pomysłów.

„Polecam usługi Kasi. Poprosiliśmy o liva na temat paramowy i prawidłowego używania głosu podczas transmisji live dla naszej grupy kursowej. Spotkanie było bardzo energetyczne, uczestnicy zadowoleni. Po wszystkim kilka osób zapisało się do Kasi na indywidualne konsultacje. Profesjonalizm, humor i pozytywna energia!”

Adam

„Wyeliminowalam prawie całkowicie słowo JAKBY, mało tego, zaczęło mi się dużo lepiej mówić na webinarach i nawet dziewczyny z którymi współpracuję stwierdziły, że mam jakąś większą lekkość mówienia… wiec sam fakt, ze dajesz takie poczucie wiary, że coś dobrze wychodzi, dodał mi skrzydeł! W swojej branży dość mocno teraz rozwijam się, wiec te lekcje z Tobą bardzo mi się przydadzą”.

Monika

„Cóż to była za godzina!

Kiedy marzenie się spełnia a Ty nie możesz powstrzymać łez ze wzruszenia… 

Pisząc ten post cała się trzęsę
To nie negatywne emocje – a wręcz przeciwnie, naładowana pozytywną energią, całą skalą głosów ( o których nie wiedziałam nawet że je mam😁😉), niezwykłym spotkaniem cudownej kobiety, która otworzyła mój #głos i spełniła kolejne marzenie – Kasiu dziękuję Ci z całego serca. Jesteś CUDOWNA ❤️❤️❤️
Czego Wam życzyć?
Nie poddawajcie się, spełniajcie marzenia, wytrwale dążcie do wyznaczonych celów a popłyną Wam łzy szczęścia jak mi na zdjęciu ❤️❤️❤️
Marta

Najczęściej zadawane pytania?

Jeśli masz inne pytanie, śmiało napisz do mnie.

Jaki jest koszt spotkania?

Warsztat to pakiet usług, dzięki którym rozwiniesz swój głos. Składa się z audytu głosu, konsultacji 1×1, wskazówek i ćwiczeń które dostaniesz ode mnie do wdrożenia oraz podsumowania w postaci maila z nagraniem. Koszt warsztatu to 350 zł.

Gdzie odbywają się sesje?

Sesje odbywają się online na platformie Google Meet. Zachęcam Cię do sesji przy komputerze (nie musisz wtedy nieczego pobierać, wystarczy, że klikniesz w wysłany przeze mnie link), a nie telefonie (tu potrzebne będzie ściągnięcie bezpłatnej aplikacji).

Ile sesji przyniesie mój wymarzony efekt?

To zależy. Wyznacznikiem są tu Twoje potrzeby. Na sesję można przyjść raz i w założeniu już jedno spotkanie przynosi rezultat. Jeżeli stoisz przed większym wyzwaniem zapraszam Cię do mojego programu, podczas którego zbudujesz konkretne nawyki i osiągniesz długotrwały efekt.

Czy potrzebuję coś przygotować?

Tak 🙂 Po wybraniu terminu w kalendarzu, pojawi się formularz z 2 pytaniami. Poproszę Cię również o wklejenie 1-2 linków do nagranych przez Ciebie materiałów, jeśli już takie posiadasz. Na spotkanie z kolei możesz przygotować np. opis przygotowanego obecnie przez siebie podcastu, czy warsztatu lub przyjść bez żadnych materiałów. Wtedy ja zapewnię wszelkie ćwiczenia. Będziesz czytać, mówić o sobie, jak i improwizować.

5 zasad naszej współpracy

 

1. Zaufanie

To co zostało powiedziane na sesji, zostaje na sesji. Jeśli podzielisz się ze mną swoim blokującym przekonaniem lub doświadczeniem życiowym, pozostanie to pomiędzy nami. Emocje są mocno powiązane z naszym głosem, dlatego z czułością podchodzę do naszych spotkań.

2. Indywidualizacja

Każdy człowiek i każdy głos jest dla mnie tak samo ważny. Odpowiadam na unikalne potrzeby, miksuję formy pracy, techniki i ćwiczenia, opierając się na zdobytej wiedzy na temat głosu oraz doświadczeniu.

3. Aktywacja

Popchnę Cię do działania. Po prostu.

4. Swoboda

Nie jestem panią ą i ę. Możesz przy mnie być sobą i pozwolić sobie na wszelkie emocje, również te trudne, jak: wstyd, złość, lęk, strach, smutek czy rozczarowanie.

5. Szczerość

Daję konstrutywny feedback. Będę mówić wprost co wymaga pracy i udoskonalenia, za każdym razem podsuwając Ci ćwiczenie lub wskazówkę do wdrożenia.

Jak przygotować się do spotkania

1.

Klikasz przycisk powyżej „umów się na warsztat indywidualny 1:1”.

i

2.

Uzupełniasz formularz.

3.

Kontaktuję się z Tobą indywidualnie mailowo w celu ustalenia szczegółów.

Moja obietnica

W moich sesjach, warsztatach i szkoleniach łączę zagadnienia dotyczące przekonań na temat głosu, emisji głosu, ćwiczenia oddechowe oraz usprawniające aparat mowy. Poprawiamy dykcję, artykulację, ekspresję, tempo mówienia, eliminujemy paramowę (czyli niepotrzebne wtrącenia), i skupiamy się na pewności i płynności wypowiedzi. Moja praca z Tobą oparta jest o zrozumienie emocji, które Ci towarzyszą, bliskość, słuchanie i zaufanie do siebie.

Nastaw się na pracę z emocjami w bezpiecznych warunkach.