Kasia Kłosowska

Świąteczne Warsztaty z Ukulele

Zbliżają się święta i szukasz ciekawych pomysłów na spędzenie czasu z dziećmi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy na nasze świąteczne warsztaty z ukulele. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy nauczą się podstaw gry na tym popularnym instrumencie, a także poznają kolędy i utwory świąteczne.

Zacznij swoją przygodę z graniem na ukulele już dziś!

Podczas naszych warsztatów nauczysz się akordów i techniki akompaniamentu do 3 piosenek, w tym zaśpiewasz jedną z nich w języku angielskim. Poćwiczysz granie i śpiewanie równocześnie. To będzie świetna zabawa i na pewno zostaniesz mistrzem ukulele! Zarejestruj się na warsztaty już dziś i razem nauczymy się grać i śpiewać świąteczne piosenki.

1

Zapisz się! 

Liczba miejsc ograniczona!

2

Warsztaty 23 grudnia, o godzinie 17:00

3

Nauczysz się 3 piosenek i zagrasz z rodzinką przy świątecznym stole 🙂

O mnie

jestem trenerem od 2004

Jestem trenerem wokalnym o dużym doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą. Skończyłam 6-letnią szkołę muzyczną w klasie gitary, a ukulele towarzyszy mi w życiu codziennym od 5 lat. Moja pasja do muzyki sprawia, że chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, a praca z młodymi osobami daje mi ogromną radość i satysfakcję. Lubię tworzyć własne utwory i uczę moich uczniów jak robić to samo, co pozwala im rozwijać ich kreatywność i wyrażać siebie poprzez muzykę. Jestem profesjonalistką, która ceni sobie dobre i bliskie relacje z ludźmi i zawsze stara się im pomóc osiągnąć ich cele muzyczne.

 

Misja

Moja misja

Misją warsztatów jest zapewnienie uczestnikom nie tylko wiedzy i umiejętności związanych z graniem na tym instrumencie, ale także dostarczenie im radości i satysfakcji z muzykowania. Ważnym aspektem misji jest także umożliwienie uczestnikom nawiązywania nowych, muzycznych przyjaźni i tworzenia wspólnej, artystycznej społeczności.

Wizja

Moja wizja

Chcę, aby uczestnicy moich warsztatów rozwinęli swoje muzyczne umiejętności i odkryli swoje artystyczne talenty, a także nauczyli się czerpać radość z wyrażania siebie poprzez muzykę. Staram się również inspirować uczestników do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności oraz zachęcać ich do wychodzenia ze swojej strefy komfortu i eksplorowania nowych muzycznych możliwości.

Warsztaty

Co obejmują warsztay

Moje warsztaty, to świetny sposób na rozwijanie zdolności muzycznych i kreatywności dzieci, a także na przygotowanie się do świąt w niecodzienny sposób. Podczas warsztatów dzieci nauczą się podstaw gry na ukulele, a także poznają świąteczne kolędy i utwory. Możesz być pewien lub pewna, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach.

Jedna kolęda

Jedna świąteczna piosenka

Świąteczna piosenka w języku angieskim

Kolęda

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym muzykiem, czy też masz już jakieś doświadczenie, chętnie pomogę Ci rozwinąć Twoje umiejętności i przygotować się do śpiewania kolęd podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.  

Piosenka świąteczna

Dzięki mojej pomocy będziesz mógł czy mogła cieszyć się radością i satysfakcją płynącą z muzykowania oraz przekazywać innym radość i życzenia świąteczne poprzez swój głos.

Świąteczna piosenka po angielsku

Nauczę Cię grać i śpiewać świąteczną piosenkę po angielsku na ukulele. Nie ważne, czy jesteś początkującym muzykiem, czy już masz jakieś doświadczenie.

Zapraszam na warsztaty online, które odbedą się 

Grudnia

o godzinie

online

Rozwijaj zdolności muzyczne swoich dzieci podczas świąt!

Warsztaty online

Warsztaty, to świetny sposób na rozwijanie zdolności muzycznych i kreatywności dzieci oraz młodzieży, a także na przygotowanie się do świąt w niecodzienny sposób. Podczas zajęć młodzi muzycy poznają kolędy i świąteczne utwory.

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś!

Spraw, by te święta były niezapomniane dla całej rodziny, pełne dźwięków i dołącz do naszych świątecznych warsztatów z ukulele dla dzieci. Do zobaczenia na warsztatach!

+48 500 072 619

takpowstajemuza@gmail.com